Elektromobilių įkrovimo stotelė

Naudokite saulės energiją savo kelionėms elektromobiliu!

Elektromobilį galite įkrauti ir savo namuose. Įrengsime saulės energiją naudojančią elektromobilio įkrovimo stotelę tiesiog Jūsų namų kieme. Pasirinkite vietą, duokite užduotį mūsų specialistams ir sužinokite, kokį Jums palankiausią sprendimą galime pateikti: įvardinsime kainą, pasiūlysime įranga, neslėpsime papildomų kaštų ir pasiūlysime realų projekto įgyvendimo laiką.

Ar žinote, kad Susisiekimo ministerijos duomenimis, per pastaruosius 2 metus elektromobilių skaičius Lietuvoje išaugo 47%. Kartu su elektromobilių skaičiumi auga ir elektromobilių įkrovimo stotelių poreikis. Įrengsime elektromobilio įkrovimo stotelę būtent Jums, būtent ten, kur norite, už konkurencingą kainą!

Ar žinote, kad dabar yra ypač geras laikas įsigyti elektromobilį, nes kiekvienas Lietuvos pilietis gali gauti valstybės paramą:

  • 2000 eurų, įsigijus naudotą elektromobilį, kurio pirmoji registracijos data arba modelio metai ne ankstesni nei 2015 m. kovo 13 d., o pirmosios registracijos Lietuvoje data ir transporto priemonės registracijos jos valdytojo vardu data yra ta pati (sutampa) ir yra ne ankstesnė nei 2020 m. kovo 13 d.;
  • 4000 eurų, įsigijus naują elektromobilį, kurio pirmoji registracijos data arba modelio metai, pirmosios registracijos Lietuvoje data ir transporto priemonės registracijos jos valdytojo vardu data yra ta pati (sutampa) arba ne ankstesnė nei 2020 m. kovo 13 d.;
  • papildoma 1000 eurų kompensacija skiriama pareiškėjui, kuris tinkamai sunaikino savo seną transporto priemonę.
  • Esame pasiruošę pasiūlyti Jums geriausią elektromobilio įkrovimo sistemos sprendimą naudojant saulės energiją.

Parengsime Jūsų elektromobilio įkrovimo stotelės projektą.

Pasiūlysime tam reikalingą įrangą.

Įrengsime stotelę, pagal aptartą ir patvirtintą projektą.

Mūsų siūloma įranga tiks visiems rinkoje esantiems elektromobiliams, o įkrovimo procesas bus pilnai automatizuotas.

Elektromobilių įkrovimo sistemas galime įrengti ir prekybos bei verslo centruose, stovėjimo aikštelėse, viešbučiuose, restoranuose ar kitose vietose.